Przejdź do treści

Wynajem koparek i wywrotek

Wynajem koparek i wywrotek

Więcej

Prace ziemne

Prace ziemne

Więcej

Wyburzenia

Wyburzenia

Więcej

Wynajem sprzętu budowlanego

CAS-SPRZĘT

 

Firma CAS-SPRZĘT działa od 1997 roku w branży sprzętowo-transportowej. Przez ponad dwadzieścia lat działalności zyskaliśmy opinię profesjonalnej firmy, dla której zadowolenie klientów jest priorytetem. Wykonujemy prace zarówno dla dużych firm jak i dla osób prywatnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i stabilną sytuację finansową. Działamy na terenie Katowic, Mysłowic, Sosnowca oraz innych miast Śląska. Cechuje nas rzetelność, terminowość i najwyższa jakość świadczonych usług.

wyburzenia mysłowice

Oferujemy transport niskopodwoziowy związanym z przewozami ładunków ciężkich, maszyn budowlanych oraz rolniczych jak również wynajem koparek i wynajem wywrotek. Ponadto wykonujemy prace ziemne przy budowie dróg, autostrad, parkingów. Zajmujemy się kształtowaniem i niwelacją terenu pod budynki, garaże czy hale. W zakresie naszych usług realizujemy także wyburzenia, rozbiórki budynków oraz obiektów, jak również wywóz gruzu i pozostałości porozbiórkowych. Wykonujemy usługi w zakresie czyszczenia ulic zamiatarkami drogowymi jak również odśnieżaniem terenu. Dysponujemy własnym sprzętem ciężkim, który umożliwia wykonywanie najróżniejszych zleceń. Posiadamy koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, walce, spycharki. Dysponujemy czteroosiowymi wywrotkami MAN, które umożliwiają załadunek i wywóz materiałów sypkich takich jak ziemia, żwir, gruz czy piasek.

 


Wykonując swoją pracę z najwyższą starannością zyskaliśmy dobrą opinię na rynku, dzięki której możemy pochwalić się współpracą z takimi firmami jak: